Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ombar - spear

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Ombar - spear Empty
OdoslaťPredmet: Ombar - spear   Ombar - spear Icon_minitimeNe apríl 20, 2008 9:58 pm

dlouho jsem se váhal a nakonec jsem se rozhodl, že Ombara předělám na z luku na spear, protože je pravda, že full INT s lukem je slabota Wink

Ale o to nejde, otázka je, protože jsem teď slušně zadluženej (11mil za SOS+3 shield lvl 42 mi platil Tatanka), Na kolik mi vyjde odmazání 20 (full) lvlů v luku??? ať již co do peněz, tak již časově při řešení toho úkolu s cursed heart co zadává každý herbalista, též by mě zajímalo jaká je zpětná výtěžnost SP (vím totiž že se všecky nevrací)
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Ombar - spear Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ombar - spear   Ombar - spear Icon_minitimeNe apríl 20, 2008 10:07 pm

No tak dostanes spet 80% z SP. Mna staly 3 lvl 150k cize to vychadza priblizne na 50k na jeden delvl ale tych 50k plati aj na delevelovanie sklillov cize ja to odhadujem tak na 2M. Ako dlho to bude trvat to nvm ale podla mna mas tak na mesiac robotu zadanu Ombar - spear JC_spliff
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Ombar - spear Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ombar - spear   Ombar - spear Icon_minitimeNe apríl 20, 2008 10:12 pm

Devilman napísal:
...ja to odhadujem tak na 2M. Ako dlho to bude trvat to nvm ale podla mna mas tak na mesiac robotu zadanu
a dpc to bude dýl affraid taky musím ty prachy někde schrastit!!! ježiš to se najezdím karavan ...
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Ombar - spear Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ombar - spear   Ombar - spear Icon_minitimeSt apríl 30, 2008 12:53 am

Šípy prodány, luk půjde zítra do stánku, za 100k jsem koupil lvl 32 spear s vynikajícími čísly a božským criticalem 10

expím "haluzky" na 20 (kvůli mastery), zatím mám 17
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ombar - spear Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ombar - spear   Ombar - spear Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ombar - spear
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: Silkworms :: Všeobecné-
Prejdi na: