Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Po Legend 3 update

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeUt máj 20, 2008 4:51 pm

zajímalo by me kde udelali soudruzi z joymaxu chybu. musel jsem to zkusit a behem 2 hodin hraní jsem dostal 3 disconnecty diky erroru s otaznikama pokud mate podobnou zkusenost a vite jak na to napiste mi. ja jdu hledat reseni na silkforum ma oficialnich strankach.
Návrat hore Goto down
PopiCZe

PopiCZe


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 17.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeUt máj 20, 2008 9:10 pm

Takze jedine reseni, ktere znam je vypnout 1 procesor na kterym bezi silk teda jestli mas 2 jadrovej. Uz sem to tu nekde psal jak se to dela.
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeSt máj 21, 2008 12:56 am

pls muzes to sem napsat jeste jednou ja nejak nemam cas a chut to tady buhvi kde na foru hledat ... pozirti (22.5.) mam dalsi zkousku a fakt hledat to se mi moc nehodi. pokud ti to neva tak to napis sem pokud to kdokoliv tady na foru najdete dejte sem link na prislusne tema. moc diky za spolupraci ...

edit: tak jsem to tu hledal a nikde nic muzes mi to popi sem napsat a nebo nekdy na icq (cim driv tim lip) diky moc
Návrat hore Goto down
PopiCZe

PopiCZe


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 17.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeSt máj 21, 2008 2:41 pm

np Smile...takze normalne pustis silka das start atd. pak napis svoje id a pw a pred tim nez das connect zmacknes ctrl+alt+del otevre se ti správce úloh a dáš druhou záložku "procesy" a tam si najdes sro_client na to kliknes pravym tlacitkem mysi a das posledni moznost "nastavit spřažení..." otevre se okno s procesorama a tam uz jeden odskrtnes (CPU 0 nebo CPU 1 jestli mas 2 jadra) vetsinou odskrtavam CPU 0, protoze tem mam nejvice zatizen...jestli nemas zalozku procesy tak staci na sro_client kliknout pravym a dat zase posledni moznost "prejit k procesum" a tam uz postupujes normalne jak sem uz psal... das ok a zavres správce úloh a pokracuje v loginu das connect napises kod a hrajes....doufam, ze ti to pomuze...kdyby neco tak mi pisni na ICQ
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeSt máj 21, 2008 3:27 pm

a tohle je velmi zajímavé kdyz nemam spustenej silk nebo mam spustenou jakoukoliv jinou hru tak mi to pise ze mam CPU 1.60GHz a ve chvili kdy pustim silk tak mam prej jen 800MHz .... tak proto mi prijde ze je ta hra dycky tak strasne pomala co do loadingu.

ve skutečnosti mam opravdu dvoujádrovej procesor AMD turion 64, 1.6GHz

ale pointou je co s tim mam kua DĚLAT!!!!

jinak nabidku nastavit spřažení v procesech a nebo přejít k procesům pokud dam pravý myši na sro_client.exe nemam ....
Návrat hore Goto down
PopiCZe

PopiCZe


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 17.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeSt máj 21, 2008 6:43 pm

To je blbost...musis mit moznost na silka vypnout jedno CPUcko....tak nemas XPcka?
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeŠt máj 22, 2008 1:36 am

Popi, brácha má Windows XP Profesional SP2 - vím to na 100% - má je od jednoho kámoše, co se mnou chodil na gympl.
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitimeŠt máj 22, 2008 10:14 am

tak jsem si vcera dokonce stáhl novější ovladače na procesor a stále tam nemám tu možnost spřažení ... takže na to seru a prostě se budu muset protloukat mezi ?????? ... co nadělám snad ten error nebude vyskakovat často
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Po Legend 3 update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po Legend 3 update   Po Legend 3 update Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Po Legend 3 update
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Legend III update
» Legend III update client download

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: Únia :: Všeobecné-
Prejdi na: