Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 důležité upozornění!!!! (announcement)

Goto down 
AutorSpráva
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

důležité upozornění!!!!  (announcement) Empty
OdoslaťPredmet: důležité upozornění!!!! (announcement)   důležité upozornění!!!!  (announcement) Icon_minitimeŠt jún 05, 2008 3:53 pm

spolu s mým návratem jako guildmastera očekávám někdy kolem 20.6. budou z guildy banovány charaktera s poměrně vysokou neaktivitou (zůstanou double chary hráčů, kteří mají v guildě i main char, u těch se očekává menší aktivita) a bude provedena čistka Silkworms části fóra (promazání mrtvých topiců, neaktuálních nebo zbytečných postů atd.)

toto je varování pro hráče kteří chtějí jen "být v guildě" a nehrát

jelikož se ztracených 6M z guildstashe nenašlo, nikdo nic nepřiznal, tak zapomeňte na to že tam budu dobrovolně někdy ještě neco dávat z dobré vůle. za zhruba 50 lvlů jsem tam dal minimálně 2,5M na toto jednání říkám NASRAT VÁM když někomu nestojí za to říct půjčím si a pak to vrátit tak tam prachy dávat nebudem a každej žijte z toho co máte (ze začátku je to docela složitý vyjít a mít kvalitní equip) - tohle možná ještě budu řešit a upraví se pravidlo guildstashe

z tohoto plyne jedno ponaučení pro vás všechny kdo byste někdy ode mě chtěli něco půjčit -> hodně si budu rozmýšlet komu jsem ochoten něco svěřit.


a ted z toho příjemnějšího soudku:
1) neoficiálně se plánuje utvoření 11. hodnosti ... byla by někde od 150K až 200K GP (ještě se dořešuje) a hráč by mohl mít vlastní libovolnou hodnost (pokud možno v angličtině, nikoho by nesměla urážet)
2) oficiálně přes prázdniny vyhlašuju svůj cíl nafarmit alespon 50K SP a udělat minimálně lvl 60
3) nachystejte si na prázdniny traderske a hunterske flagy dost budu jezdit trady (minimálně 3x týdně) tímto hlavně oslovuju huntery lvl 55+, ale budu pomáhat i slabšim traderum s jejich trady
Návrat hore Goto down
 
důležité upozornění!!!! (announcement)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: Silkworms :: Všeobecné-
Prejdi na: