Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:13 pm

Nazdar. Chtěl bych zkusit pořádně začít hrát WOWko... Nějak jsem v tom furt takovej nezběhlej, takže nevím co a jak. Chtěl bych jet nějakýho healera, abych mohl do dungů... Víte někdo za koho mám jet?
Návrat hore Goto down
PopiCZe

PopiCZe


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 17.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:37 pm

asi bych nejvice doporucil druida...proste jedinej char s kterym me to bavilo....ten ma vlasne v sobe vsechny prvky wow...muze healovat a delat nejaky utoky jako mag a pak ma i formy, ktere maji stejne vlastnosti a vyhody nebo nevyhody urcitych charu....napr. cat forma je jako rogun rychlej utok, neviditelnost, ale slabej na obranu na blizko, pak bear forma je jako warrior tank a pak je tam spousta dalsich, na plavani, na litani, na rychlej beh atd.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:39 pm

Přesunuto do správné sekce.

léčit umí priesti, druidi, šamani a paladin

holy priesta jsem nikdy nehrál, resto druida mám teď (bomba, už se těším jak mě začnou všici nahánět v BG aniž bych někoho zabil Wink), šamani jsou ještě vetší směskaři jak druid ale když jsem hrával za hordu bavil jsem se s jednim takovým šamstrem a říkal že je to dobrej job, resto palach je prej imbalanced ale na pvp toho moc nepředvede ale jako offhealer se užít dát

moje rada: jestli chceš bejt alíkem staň se priestem šamanem či druidem - alíci jsou totiž málo rozděleni a je tam hodně warriorů a paladinů (následováni huntery)

btw moje nynější ALI gilda Templáři tě přivítá - zatím se furt nechávám protáhnout dungama a jsem jakýmsi "minitwinkem"
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:42 pm

a kde si založím new char? Jako myslím regout.. Nějak nevím mě ID ani PW co jsem si dal xD
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:44 pm

http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/
sekce registrace správa účtu
založ si nový a pak postni jméno postavy

(jestli budeš alík mohl bych večer kolem desáté zařídit tvé přijetí do gildy Templářů)
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:48 pm

ihhhhh. Nějak mi to zatím nefachá. příjde mi na mail potvrzení?
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:50 pm

Hele. Co když mám verzi WoWka 2.4.2 a tam je druh účtu a jenom verze 2.3.3??
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:51 pm

myslím že nic neppřijde, prostě se zkus lognout a pokud to nejde zkus tutéž registrci znova - taky mi to drobet blblo
víš že to budeš muset odinstalovat??? stáhnout verzi, kdyžtak mi písni na icq mám tu ty postupné patche
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 4:52 pm

dej mi ICQ. to bude lepčí
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeSt jún 18, 2008 9:29 pm

čendo ozvi se mi na icq (248-240-355) - addnul jsem si tě ale prostě jsi mi zmizel ze seznamu %) nechápu co jsem udělal - prostě jen add a poté co jsem ukončil hovor (zavřel okno) jsi zmizel z toho seznamu nezmámo kam


Naposledy upravil Mikju dňa Št jún 19, 2008 12:48 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeŠt jún 19, 2008 9:19 am

Já jsem byl fuč. Ten tvůj postup přes WOW.exe jakoby jde, odšktnu tam to odtřížítko a mám dvě možnosti-1.lognout se- sice se lognu ale po authorizating jakoby už ve hře-ikdyž nemám založenou postavu-mi to hlásí download patch a vpne se to a pustí se downloader-UŽ MÁM VERZI 2.3.3...... 2. to je to poté pustit z lancheru, ale vede to ke stejnému závěru-začne to stahovat další patche.... Vždy jsem to teda zatím zavřel, ale to stejnak neřeší můj problém....... Odtržítka jsem pak i měnil v tom lancheru-teď tam nemám žádný a furt si to dělá co chce. Už jsem z toho i trochu na prášky...... Přeinstalovávat jsem to už taky zkoušel a znova narvat tam ty patche-stejnej závěr......

NEVÍTE NĚKDO CO S TIM???????????????????????????????????????????????????
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeŠt jún 19, 2008 10:03 am

stornuj download a pak to pude (mě to po stornu už nezlobilo a znova se to neobjevilo)
bacha ten zástupce na ploše co ti to vytvořilo je na launcher, spouštěj jenom WOW.exe (kdyžtak si vytvoř vlastního zástupce)
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeŠt jún 19, 2008 6:13 pm

nevim proč ale tvoje icq mě ignoruje a teď mi to zbořilo to moje

jak už jsem psal (a tobě to asi nedošlo) já jsem hru nainstaloval (včetně BC) patchnul, změnil realmlist, smazal ikonu zástupce launchera a vytvořil si vlastního zástupce na ploše na WOW.exe; spustil jsem hru a najel mi download patche, ten jsem stornoval (od té doby jsem ho už neviděl), najel do hry odsouhlasil všecka ujednání, vyklikl start launcher (či co tam je napsané) a zaškrtl remeber account name (nebo tak nějak), logl se založil night elfa druida, pojmenoval ho Yeovil a šel mlátit, asi za hodinu jsem opouštěl začátečnickou areu, uložil v hospodě a šel jsem koukat na film (nebo Stargate)
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeNe jún 22, 2008 5:58 pm

Tak nové zprávy. Kvůli OBROVSKÝM PROTESTŮM SE ROZHODLI ECSRO ZPROVOZNIT. PŮJDE DO 24 HODIN. Wow budu hrát okrajově-jestli půjde bot na ECSRO tak budu pařit wow a atd....
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 37
Registration date : 20.01.2008

ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitimeNe jún 22, 2008 9:08 pm

kam to speje tady uz se premysli prevazne nad unikem ze silku a nebo nad bottenim kde je ten duch kterej tady byl jeste pred pul rokem ??? je to smutne ... panove zamyslete se nebo i pres svuj vek spadnete do kategorie deti at jsme zazili v silku cokoliv ... !!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW   ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ECSRO VYPNUTO 4EVER-NÁSTUP WOW
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Diskusia o postavách v hre-
Prejdi na: