Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Sláva Bottmaxu

Goto down 
+4
cenek
Devilman
Kazurgak
Mikju
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeŠt január 24, 2008 11:30 am

Dneska poprvé jsem pocítil na vlastní kůži, jak to ten Joymax posral... Něco před osmou ráno jsem se logoval a až do půl desáté. Marně... Jsem znechucen a dneska už asi ani netoužím silk hrát. Zítra to zkusím ráno od šesti - vstanu jen abych se logl a pak zas půjdu spát, každopádně musím vzít toho Stanislavuse. scratch
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePi január 25, 2008 12:14 am

mno Stanislavus je nějaký zakletý... Ale jinka se dnešek vyvedl parádně. máme nového člena a za den jsme udělali 3% gildy (mhmmm 2% jsou ode mě Rolling Eyes )

já lvlup (41)
Tatanka lvlup (50)

Sláva Bottmaxu C014 Sláva Bottmaxu A010
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePi január 25, 2008 2:57 pm

tříkrát hurá botům!!!! já se nelognul ani po zhruba 20 minutách po té co spustili dnes server po checku ... fakt už nevím kdy se mám logovat a jestli se mi to vůbec nekdy povede ... ztrácím nadeji a nebo budu muset propadnout té hrozné věci jménem premium access .... ale platit za hru která je free se mi stále jeste příčí
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePi január 25, 2008 4:48 pm

Chalani vyzerá to tak že prichádzajú časy WOW-u čoraz väčším tempom. Mad
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo január 26, 2008 12:26 am

PRAVDA LIDI! Myslim, že nestává čas začít něco jiného. na SILKU je TOLIK BOTTERŮ že bych se na to nejraději vysral! FURT PLNO!!!! MOžná že tak ve 2 noci by jste se dokázali lognout na 1. pokud jindy ne! Myslím si že v tomhle bude mnohem lepší to WoWko.... Už se těším jenom musím vymyslet co si vezmu za char. budu určo něco jako nukker-jenom vypátrát někde jak se jmenuje ta postava xD
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo január 26, 2008 2:33 am

mno říká se že největší damage dávaj "papíráci" - čili mágové v clothu, warlock a cleric (ano i ten - shadow form)
pak existuje BOOMKIN druid - kdy se z druida stává kouzelník akorát má prej míň many
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo január 26, 2008 10:07 am

Oba aj mage aj warlock sú damage dealery. Mage má skôr nuky a AoE a warlock má DOT ale aj AoE. Mage dáva väčšie šupy ale warlock má miniona. Ja budem shadow priest ktorý má aj DOT, healuje, má buffy aj debbufy.
Návrat hore Goto down
strasidlo




Počet príspevkov : 6
Registration date : 01.02.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: preplnene serveri   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePi február 01, 2008 10:52 pm

co sa cudujete ze sa tak dlho pripajate? sak ste na najstarsom serveri ktoryy neni volny ani v noci.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo február 02, 2008 1:22 am

víme... ale dřív to bývalo mnohem lepší... a řekni: opustil bys svoji postavu? já rozhodně ne Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo február 02, 2008 12:29 pm

tady je asi nekdo hodne velkej idiot .... proc hrajem na nejstarsim serveru? asi protoze uz tam hrajem dlouho a proto ze kdyz jsme tam zacinali tak tam byla jedna z nejmensich zatezi vubec?
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo február 02, 2008 7:39 pm

coze?to akoze pacific je najstarsi server?!
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 2:33 am

ja nevim jeatli je nejstarsi ale nerekl bych kdyz jsem zacinal tak to byl proste jeden z prazdnejsich serverů tehdy se jeste dalo logovat
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 12:10 pm

Pacifik neni nejstarší!!!! je asi takovej 4-6 nejstarší server myslim. Sám 100% nevim. Jo a kazy když jsme začínali všichni tak bylo prázdno-věci se ale mění. Jestli byl v tý době nějakej botter tak dnes už je 80tka.... Jedině takový lidičky jako jsme my, kteří nebottujem jenom hrajeme jak se dá, tak ti jsou jenom okolo 53. Taky kdyby jsi se srovnával se Sailem tak sailo je už taky 80tka za tu dobu co my jsme okolo 50tek.......
Návrat hore Goto down
Ingemar

Ingemar


Počet príspevkov : 23
Age : 28
Registration date : 25.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 12:38 pm

pocijte ja mam jeden program na prihlasovanie na 1. raz sa prihlasite ale este je zazipomany ak chcete potom vam ho rozposlem
farao
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 5:58 pm

JÁ HO CHCI!!!!!! E-MAIL: dolezaja@seznam.cz
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 7:46 pm

já ne ja mam koupenou dávku silků a po zkousce 5.2. si koupim v noci premium a mesic budu parit silk na premiu pak se uvidí jak dál jestli si nepockam s dalsim premiem az na prazdniny (ale na druhou stranu wow budu hrat taky)
Návrat hore Goto down
strasidlo




Počet príspevkov : 6
Registration date : 01.02.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe február 03, 2008 10:14 pm

aj jaaa... moj mail je maya7131@azet.sk
Návrat hore Goto down
Ingemar

Ingemar


Počet príspevkov : 23
Age : 28
Registration date : 25.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePo február 04, 2008 8:21 pm

oki vset to posli hned ako to budem mat
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePo február 04, 2008 8:31 pm

Aky je to vlastne program?? S kadial to mas?? Na akej baze to funguje??
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimePo február 04, 2008 10:52 pm

cenek napísal:
Pacifik neni nejstarší!!!! je asi takovej 4-6 nejstarší server myslim. Sám 100% nevim. Jo a kazy když jsme začínali všichni tak bylo prázdno-věci se ale mění. Jestli byl v tý době nějakej botter tak dnes už je 80tka.... Jedině takový lidičky jako jsme my, kteří nebottujem jenom hrajeme jak se dá, tak ti jsou jenom okolo 53. Taky kdyby jsi se srovnával se Sailem tak sailo je už taky 80tka za tu dobu co my jsme okolo 50tek.......
pacifik ani zdaleka nie je 4-6 najstarsi..uplne najstarsi je Xian. Pacifik je dost mlady, asi tak deviaty-desiaty najmladsi.a ked sme na nom zacinali,mal najnizsiu server traffic.to ale rozhodne neznamena,ze ked ju uz nema,prejdeme inam,ved to je absolutne nelogicke a bola by to hlupost..
PS-napiste elimu,ze som mu predal tu glaviu,len sa neviem lognut..ma u mna 110 000 000
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
snaker235




Počet príspevkov : 2
Registration date : 12.02.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSt február 13, 2008 8:45 pm

Ingemar napísal:
pocijte ja mam jeden program na prihlasovanie na 1. raz sa prihlasite ale este je zazipomany ak chcete potom vam ho rozposlem
farao

taky chci taky chci Very Happy bmksnake@seznam.cz .)
Návrat hore Goto down
snaker235




Počet príspevkov : 2
Registration date : 12.02.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSt február 13, 2008 8:49 pm

Kazurgak napísal:
ja nevim jeatli je nejstarsi ale nerekl bych kdyz jsem zacinal tak to byl proste jeden z prazdnejsich serverů tehdy se jeste dalo logovat

Smile pACIFIK to si pamatuju asi pred rokem vim ze to bylo 22. a bylo to utery ale nvm jakej mesic , protoze to sem spal u kamose s pc a byli jsme vzhuru pres noc aby jsme tam blyi jako prvni lol! jj to byli casy Very Happy
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeSo máj 24, 2008 9:23 pm

tentokrát se nezamerim na botty, kteri mino jine stale zamoruji nas server ale jde mi o to co "vyjebali" se serverem!!!

takove lagy co jsou od patku a tolik bugů a errorů jsem jeste nevidel ani od neprofesionální skupiny programátorů v joymaxu !!!

zacina mi byt z tehle neutesene situace zle jsem na tyto herní podmínky nasranej a opravdu premyslim o jine online hre ...

bylo by mi líto ale pokud to pujde takhle dál tak nemá smyl do silku investovat čas ... to by pro mě znamenalo načas přerušit hraní silku Sad a jít k jiné hre ....
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe máj 25, 2008 5:07 pm

Jestli můžu doporučit tak pojďte kdyžtak na ECSRO. Je to mnohem lepší - 7 krát zvýšený expy, 10 krát zvýšený dropy..... Včera jsem v 1 v noci začal s dlvl Cenkem (byl lvl 60, ale přišli na to, že botim tak lvl 1) pařit a včera v 22:30 asi jsem měl 52 (hrál jsem jenom ručo fůčo). Kdo má good klávesnici - nej je asi drátová - tak nemusí sedět u logování do serveru. Tady totiž stačí dát nějakou dálkové ovládání třeba od televize na enter a loguje to samo. (NENÍ POTŘEBA KÓD) Je tady na serveru asi tak odhadem 150 čechů možná více. Na čecha narazíte skoro všude. Jsem v good guildě a je tady na serveru z těch známějších DjXp, Sany, Monkey, Subi a další - všechny si nepamatuju. Jedinej zádrhel je, že teďko se nedá registrovat - to znamená založit new account a za něj hrát. Bude to vyřešený tím, že teďko někdy bude přidaná evropa. Bude to podle mě kolem 1.6.2008. Takže přichystejte se a sledujte officiální stránky ECSRO - www.silkroad-trade.de

Jo a mimochodem. Dneska byl EVENT. Spawnovali se UNIQUE u DW. Tak to bylo good. Kluci z guildy dali asi 3 krát URUHO a 1 ISY. Jinak-viděl jsem SHAITANA. Toho killovali snad všichni hráči serveru asi 30 minut.. xD
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitimeNe máj 25, 2008 7:04 pm

čendo my nikam nepůjdeme, my chceme hrát to co už máme

já jsem věnoval Mikju už pěkný kus svého života (a ostatní těm svým postavám taky) takže buď budeme na pacifiku nebo už silk hrát nebudeme vůbec
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sláva Bottmaxu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sláva Bottmaxu   Sláva Bottmaxu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sláva Bottmaxu
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: Silkworms :: Všeobecné-
Prejdi na: