Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Wailing Caverns (WC)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Wailing Caverns (WC) Empty
OdoslaťPredmet: Wailing Caverns (WC)   Wailing Caverns (WC) Icon_minitimePi február 01, 2008 7:04 pm

Wailing Caverns (WC)
Lokace: Barrens
Level: 15-21 (minimum na vstup: 10)
Limit: 10 hráčů

Hláška dne: "Divobiji, ty seš ženská!"
- Našel jsem si totiž jako jedinej mapu WC. A zrovna tu nejdebilnější z debilních. Podle toho taky vypadla moje navigace grupy čítající 2 šamany - mě (healer, defensive totem support) a Kaze (melee, offense, fire totem support), tanka taureního warriora Schttepy a undead mága Chillingwilla (nukesupport). Dali jsme 2 druidy, jakéhosi dinosaura a velkého stromáka.

100% se vrátíme. Já určo - padaj tam modrý mace a jeden z nich bude můj...

EDIT: Prošmejděno, vyčištěno, sólo jsem tam ještě nebyl. Fang set nezkompletován Sad a prodán vendorovi. Tohle je první skutečná instance, proto se obrňte trpělivostí a buďte připravení na vše (ninja-looting, přetahování aggra, apod. - viz níže). Všichni nějak začínáme. Napomínat, varovat, nehealovat, bannovat z party.

PS: připravte se na vtípky typu: -Kam jdete? -Na WC. Nechceš nám pomoct? -Prosím tě, na záchod snad ještě trefíš?!


Wailing Caverns (WC) Dun_map2_WailingCaverns

Wailing Caverns (WC) Dun_map_wc

Wailing Caverns (WC) Dun_WailingCaverns_Map2


Naposledy upravil Mikju dňa Ne marec 02, 2008 6:47 pm, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Wailing Caverns (WC) Empty
OdoslaťPredmet: NAUČTE SE LOOTOVAT!!!   Wailing Caverns (WC) Icon_minitimeUt február 05, 2008 12:32 am

Tak jsem vám měl dneska pešek jak prase Crying or Very sad Dali jsme dohromady partu chudáků kolem lvlu 20 na WC. Vyrazili jsme Divobij (heal a totem buff), Gryndal (tauren war tank), 2 bloodelfky paladinky a jedna elfka kouzelnice. Říkám si: "Paráda, server už tak nepadá, s trochou štěstí to projdeme celé." ALE jedna paladinka byla opravdu holka a zuřivě needovala všecko včetně jedné modré setové kožené věci (Fang set). Tak jsem ji dořval, že paladini nosej mail a že jestli to udělá znova, tak ji nebudu healovat a může jít rovnou do ... OG nebo jinam Wink. Chtěla mi to vrátit, ale tyhle věci jsou bind when pick up, takže smůla Sad. Těsně před druhým druidem padl server a my se logli hromadně chcípli a mohli jít znova. Domluvili jsme ještě jednoho helpera - nevěděl jsem co přijde jen že se jmenuje Akym a je z gildy. U nás v gildě poslední dobou hrajou jen magická povolání - samí hadráři. K mému neštěstí ale přiběhl tauren druid zamyklykovanej do kočičky. Říkám si paráda. Pak mě uklidnilo, že má lvl 27 (tzn. hooodně nad lvlem na WC). A při dalším dropu needoval koženou setovku (Fang set - jeden mám tohle by už byl 3/5) a ani to neoblíkal. Myslel jsem že budu vraždit Twisted Evil . Ale ono to pokračovalo. Blížil se další druid. Tento měl dropovat modrý mace. Gryndal to už z dálky ohlašoval, že ho bude needovat. Já říkal, že taky. Vyhrál to ten smradlavej špinavej tauren, který se v tomto dungu vybavil, protože sbíral, co šlo (zelený štít, co má Kaz; macík; kouzelnou hůlku; atd.). Začínal jsem si zoufat, všechny věci, na které jsem měl spadeno neoprávněně (krom toho macíku) zhamtali cizí a blížili jsme se k závěru dungu, odkud jsem už dropy měl (jak jsem tam byl s Kazem a Štěpou - pls napiš mi jeho přesný nick). Po dvou hodinách jsem se vrátil z kompletně vytřískaného dungeonu s jednou modrou věcí - pláštěm, který vypadl myslím z Lorda Serpentise.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Wailing Caverns (WC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wailing Caverns (WC)   Wailing Caverns (WC) Icon_minitimePi jún 13, 2008 12:36 am

Tak jsem za pomoci huntera Sonica a bojovníka Mellidora prošmejdil WC i jako Alík. Vše šlo hladce až na závěr kde jsem se setkal se svou bývalou horďáckou gildou Lords von Dante. Byl tam nějaký vysoký taurení válečník a tak jsme při odchodu z jeskyně všici hrdině padli.


Serpent's Shoulders, co padaj z Lady Anacondry, jsou nejlepší, co se daj schrastit do 19 úrovně Wink. Stejně tak Deep Fathom Ring (zdroj: Mutanus the Devourer). Nezapomeňte sbírat Deviate Scales (popřípadě i řešit quest Deviate Eradication z oka nad vstupem do jeskyně). Deviate Scale Gloves (6× Deviate Scales, 2× Perfect Deviate Scales) a Deviate Scale Belt (4× Deviate Scale, 6× Perfect Deviate Scale) využije každý, krom toho v aukci se to také prodá za nemalý peníz.

Hodí se též set Embrace of the Viper - známý spíše jako Fang set. Armor of the Fang padá z Lorda Pythase, Gloves of the Fang jsou random drop z jakéhokoliv Druid of Fang, Leggings of the Fang padají z Lorda Cobrahna, Footpads of the Fang padají z Lorda Serpentise.
Návrat hore Goto down
PetraVolna




Počet príspevkov : 1
Registration date : 08.12.2014

Wailing Caverns (WC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wailing Caverns (WC)   Wailing Caverns (WC) Icon_minitimePo december 08, 2014 4:52 pm

Jak to nakonec dopadlo?
Návrat hore Goto down
http://vtipy.yin.cz/o-policajtech/napis-na-wc/
Sponsored content





Wailing Caverns (WC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wailing Caverns (WC)   Wailing Caverns (WC) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Wailing Caverns (WC)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Všeobecné-
Prejdi na: