Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 co bez silku, alternativy

Goto down 
+4
Devilman
Mikju
HolyPilgrim
Kazurgak
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 3:54 pm

kdyz to wow vzbuzuje takové nadseni tak se tu o tom muzeme bavit ... moznosti a vyhlidky ohledne wow jsou docela dobré klienta budu moct za nejaky cas upnout na rs.com (mam premium) a klidne muzeme utvorit guildu a hrát jako alternativu silku dokud se trochu nespraví situace s boty a nebo náb silk nedejboze zrusí

ja a lord civkus (silk) uz trochu hrajeme a oba jsme kolem 20lvl a je to dobre hratelne vsude jen cesi alebo slovaci takze vam sem pokud se nejak domluvime upnu link na stranku kde se zalogujete a muzem hrat

postujte sem svoje navrhy a pokud se nejak domluvime budu na tom wow pro vas pracovat
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 7:33 pm

no..ono to nie je az taky zly napad..ale jedna poznamocka-z vlastnej skusenosti totiz viem, ze ked sa hra na private serveri prilis dlho,ludi to omrzi,zvlast,ak je mala komunita a vsetci sa poznaju..tak ale mozno sa mylim Embarassed
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 7:37 pm

mno koukal jsem na stav serveru a je tam o drobet víc horďáků jak alíků ale každýho je přes 10k takže bych se asi nebál...
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 9:07 pm

Cez 10k?? Tak to je potom dosť. Ja som hral na Free Servery a tam bolo online naraz asi tak 10 ľudí max. Akú to má stránku??
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 9:28 pm

tak tohle je stranka k tomu serveru na ni by potom byla nutna registrace ale stejne nemate clienta(a jeste chvili mit nebudete) tak si jeste nezahrajete
http://nymfe.net/sargeras/index.php
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 9:35 pm

Kamos hra WOW na ofiku takze ked budem chciet si od neho zozeniem. Kaz, aky si class a race??
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 9:46 pm

hraju taurena shamana civka je warrior ja mam lvl 17 civka 23
a ty clienty fakt budu moct za par dnu taky nauploadovat
Návrat hore Goto down
PopiCZe

PopiCZe


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 17.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 10:19 pm

Sad Me se silk nejak opoustet nechce...pevne verim, ze se stane zazrak a budeme hrat bez hodinovyho logovani. Nikdy v zivote me RPGcka nebavily, ale pak prisel sro a uplne me pohltil styl boje, ze muzu na koho chci kdy chci zautocit Twisted Evil ...wowko jsem zkousel, ale nejak me to nezaujalo, ale mozna me to nebralo protoze tam bylo malo lidi a vubec jsem to nechapal Smile...tady s tou grupou bych sel, ale do vseho tak bych ten zacatek mozna prekous...pak jeste jedna hra co jsem zkousel je RF online...valky jako fortress war u nas v silku jsou tam kazdej den, grafika je tam taky slusna....schrnuto, podtrzeno silk neopustim dokud se servery nadobro nezavrou!!!
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 10:34 pm

OPUSTIT SILK??? to by asi nikdo neudělal ale pokud se budu logovat přes půl hodiny taky to většinou zapíchnu a jdu si pustit něco jiného... Takže pokud to neodepíšou nadobrou tak s tím nepřestanu...

krom toho kámoš hrával tady na koleji WOW na ofiku takže je určitá šance že to tu stále nezakázali takže budu si moct hrát WOW na koleji a po víkendech co budu doma silk

jinak chystám upgrade noťase abych nemusel když jsem doma okupovat tátovi stolní komp...

btw chtěl bych mít ve wow asi trolla shamana nebo warlocka undeada a nebo taurena druida
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 11:18 pm

já taky silk neopoustim na to je nas tam dost velká a dost dobrá banda, ale proc misto pul dne logovani do silku si nedata radsi chvili wow a nezahrat si ja taky silk miluju ale wow je lepsi nez sedet a opisovat cely odpoledne nesmyslny kombinace do silku abych si mohl mnohokrat precist cannot connect
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeNe január 20, 2008 11:53 pm

Presne tak, ja dúfam že ma buďe silk ešte dosť dlho baviť. Ale keď sa prihlasujem hodinu a pol tak si potom idem radše zahrať FIFU. BTW ak budem hrat WOW budem alebo orc warlock alebo undead rogue Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 12:40 am

všecko ezký ale lidi my potřebujeme healera.... Smile všeci chceme dělat damage ale pokud tady nebude něco čistě jako cleric či restoration druid nebo shaman tak asi budem hoodně chcípat, plus chce to tank (defensive warrior se štítem) ale jinak hrejme to co nás baví třba farao nebo jocolor
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 6:06 pm

Tiez som nad tym vcera rozmyslal......aka by bola naj rasa pro priesta? Z hordy samozrejme afro
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 6:17 pm

mno priesti můžou bejt undeadi, trollové a možná taky blood elfi
říká se že undead má lepší racial bonusy ale pokud se ti nelíbí tak bych oželel ty racialy a spíš si vzal to co se ti líbí

podle mě základ téhle hry je aby se ti to s čím hraješ líbilo a to ostatní přijde samo

pokud chceš vybírat podle vzhledu setů tady máš odkaz
kód:
http://www.worldofwarcraft.com/info/items/armorsets/
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 6:21 pm

Vzhlad setu neni dôležitý. Budem to musieť cez víkend pokukať. Ale však poskúšame a potom uvidíme pri čom zostaneme lol!
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 6:27 pm

co bez silku, alternativy A102 já zůstávám u obojeho
nechci skončit se silkem
co bez silku, alternativy C029 budu hrát asi jen na koleji a když mě to vykopne a nebo se mi nepůjde lognout

co bez silku, alternativy E001 zkoušku jsem nedal takže už zbývá v pondělí jen jedna pak pauzuju a nakonec si pak dám někdy v březnu tu stomatosračkologii co bez silku, alternativy N020
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePo január 21, 2008 6:31 pm

Ani ja nekončím zo silkom. Toto sú len vízie do budúcnosťi farao
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeUt január 22, 2008 7:06 pm

Kurnik Hoši! Já vím že je to blbý, ale mě se nechce zase něco začínat znovu! Vezměte si že je to pěkně na hovno jet něco od začátku-zvlášť když už jsem 52..... Já nevím jak vy, ale já se vždy dostanu rychle na silk-taky jde o to bejt strašně rychlej v psaní a strašně rychle to znova spouštět. Nevím co ty Kazy ani Mikju, ALE JÁ BYCH CHTĚL NA SILKU ZŮSTAT!!
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeUt január 22, 2008 9:03 pm

Cenek nikdo tu so silkom nekončí!! Ale musíš uznať že keď sa hodinu a pol prihlasuješ tak ťa to už začne poriadne srať a ideš si radšej zahrať niečo iné. Všetci by sme boli neradi kebyže silk skončí alebo by tam bolo tolko botov že by sa nedalo hrať. Neviem ako vy, ale ja vďačím silku za to, že dal dohromady túto super partiu ľudí.
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeSt január 23, 2008 1:50 am

Devilman napísal:
Neviem ako vy, ale ja vďačím silku za to, že dal dohromady túto super partiu ľudí.

I love you
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeSt január 23, 2008 8:25 am

správně a bez náí by to nebylo ono Very Happy
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeSt január 23, 2008 10:01 am

konečně už to tu lidi vyloženě začali chápat ... silk je NO.1 nikdo ho neopouští protože silk je super a parta je super. ALE než se pul dne logovat a bejt z toho zralej na psychiatra (mimo to vetsina z nas je dost vytizena na to aby mohla tolik času v klidu obětovatk každý den) to se radsi muzem potkat ve wow a silk si zahrát zase az bude treba volnejsi server ... myslenkou tohoto bylo aby se udrzela parta kdyby nedejboze jsme nemohli hrat silk

wow berme jako alternativu kdyby nám náhodou uplne zrusili silk a kdyz se opravdu clovek nemuze lognout a nema na to cas
Návrat hore Goto down
Ingemar

Ingemar


Počet príspevkov : 23
Age : 28
Registration date : 25.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimePi január 25, 2008 4:56 pm

inak ja som Darknesvk lebo sa mi posralo heslo a nevem sa lognut na to forum .
ja taky som mastil volakedy wow ale omrzelo ma to uz...
aj tak je silk lepsi.
Návrat hore Goto down
Sailo




Počet príspevkov : 3
Registration date : 06.02.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: pre vsetkych   co bez silku, alternativy Icon_minitimeSt február 06, 2008 1:46 am

viem co ot om WoWku a poviem vam jednu vec 1. wowko ma horciu grafiku ako SR
2.je o dost pomalsie ako SRO mosete killovat po jednej mobke atd.
neni su tam potiony len take sumky tk. aby ste pouzili musite sedet
na zemi v boji nepouzitelne
3. na neofcialnom serveri to hravat sa ani neoplati preco? lebo casto server laguje ,mapa biva neuplna ,ani vsetky rasi tam nebyvaju , apopulacia na serveroch nebyva vacia ako 100 playerov
4.ak chcete hrat wow naplno tak si kupte wow original asi 3500 SK
CCA aj s updatemi . a kazdy mesiac si musite platit acc asi 450
SK
Vyhoda : podla mna ziadna az na jednu ze tam idu Alici proti Hordakom a to mate ako
Hutery vs. Thiefovia !
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitimeSt február 06, 2008 8:34 am

- horší grafika je pro mě výhodou - utáhnu to na notebooku
- pvp je tam skvělý, ale šikana tam probíhá taky (high lvl si zajde do začátečnické zóny a vesele killuje low lvly)
- silk mi na koleji nejde, ale wow jo (nevím proč, jedno asi blokuje kolejní firewall či čo..)
- wow není o killování mobek ale o plnění úkolů, kterých tam je hafo
- na Sargerasu je celkově přes 10.000 charakterů za každou stranu, z toho ve špičce hraje přibližně tisícovka (čili je to jako v silku, když si vyškrtneš boty a stánkující...)
- platit nemusíš (já ani platit nechcu), o server se hezky starají
- bugy jsou, ale pořád je opravují
Návrat hore Goto down
Sponsored content





co bez silku, alternativy Empty
OdoslaťPredmet: Re: co bez silku, alternativy   co bez silku, alternativy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
co bez silku, alternativy
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: CZhunters :: Voľná diskusia-
Prejdi na: