Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Blackfathom Deeps (BFD)

Goto down 
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Blackfathom Deeps (BFD) Empty
OdoslaťPredmet: Blackfathom Deeps (BFD)   Blackfathom Deeps (BFD) Icon_minitimeUt február 05, 2008 8:54 am

Blackfathom Deeps (BFD)
Lokace: Ashenvale
Level: 20-27
Limit: 10 hráčů

Sem ještě žádný úkol nemám, ale když jsem koukal na net tak je pro nižší lvly jako RFK.

EDIT: Questy sem vedoucí jsou povětšinou buglé (obzvlášť ty s pěknými odměnami), takže jsem tenhle dung dlouho vynechával a spíš se hrnul na RFK, kde mi alespoň mohlo něco padnout (v tomhle dungu nepadá skoro lether). Jediné proč jsem sem chodil byly šupiny z murloků (LW) a rybí šupiny (water breathing). Želva Ghamoo-Ra by se mohla využít jako tankovací pet pro huntera. Co do obtížnosti bych řekl, že je drobet lehčí než WC, protože hráči už něco umí a také už tu nejsou tak otravní nepřátelé.
Dung pročištěn za pomoci Tarraka a ohromných lagů.
Jediné, co mě štvalo, bylo potápění ducha. Dung je pod vodou, a proto duch nechodil po vodě jako obvykle. Přeplavat nebo obejít jakoduch to jezero u Astranaaru je opruz. Nikomu nepřeju smrt cesta zpět je hrozně dlouhá.


Blackfathom Deeps (BFD) Dun_map_bfd

Blackfathom Deeps (BFD) Dun_Blackfathom_Depths_Map2
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Blackfathom Deeps (BFD) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blackfathom Deeps (BFD)   Blackfathom Deeps (BFD) Icon_minitimeŠt jún 19, 2008 11:37 am

O víkendu tento dung pokořím za pomoci Mallidora i jako Alík. Toužím po třech věcech: plášť Glowing Thresher Cape (zdroj: Old Serra'kis), hůl Rod of the Sleepwalker (zdroj: Twilight Lord Kelris), opasek Moss Cinch (zdroj: Aku'mai). Jsem zvědav zda padnou napoprvé Smile.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Blackfathom Deeps (BFD) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blackfathom Deeps (BFD)   Blackfathom Deeps (BFD) Icon_minitimeSo jún 21, 2008 12:24 am

Prolezeno za pomoci Mellidora, bohužel nekompletně Sad. Když jsem byl horďák tak jsme při průtahu normálně prošli dveřma k Aku'Maiovi, nyní ale byly zavřené a neotvíraly se. Na thottbotu jsem se dočetl cosi o zapalování svíček, ale neuvědomuju si, že bychom to tehdy dělali.
citácia :
Light the four candle at the base of the statue after killing Kelris and ALL the enemies in the room. Make sure you're rested between each candle you light, considering all the enemies that appear.

Upon lighting one candle, two of Aku'Mai's Servants will appear, so you need to kill them before lighting any more candles.

Lighting the second candle releases four Barbed Crustacean, all hostile.

Lighting the third candle, four Murkshallow Softshell monsters will appear on either side of you, a total of eight. But they don't have much HP and die easy. You can't loot these after they are dead.

For the last candle, three Aku'Mai Snapjaw, two on one side and one on the other. The enemies didn't appear right away for me when I lit the first candle, but I don't know if it'll be the same for you.

After you kill all these enemies summoned from lighting the candles, the door to Aku'Mai will open.

Musím se sem ještě vrátit ta hydra musí zemřít.

BFD je dobrý zdroj na tangy clam meat -> goblin deviled clams
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Blackfathom Deeps (BFD) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blackfathom Deeps (BFD)   Blackfathom Deeps (BFD) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Blackfathom Deeps (BFD)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Všeobecné-
Prejdi na: