Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Uldaman - Azeroth

Goto down 
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Uldaman - Azeroth Empty
OdoslaťPredmet: Uldaman - Azeroth   Uldaman - Azeroth Icon_minitimeNe február 17, 2008 2:15 am

Uldaman
Lokace: The Badlands
Level: 35-47
Limit: 10 hráčů

Tohle podzemí bylo první, co jsem kdy viděl ve WoW. Před dvěma lety ho chodil na ofiku kámoš s paladinem, protože z toho závěrečného kameňáka padala bezva zbraň.

Ještě zde vysvětlím, proč sem dávám tento dung, když je na aliančním území. V Badlands je v té západní vesnici náš lítač, který spojuje sever (nemrtvé) s jihem (Booty Bay). Jakmile vymyslím cestu hodím ji sem (už mi chybí aktivovat lítače v Azshaře a v Badlands a budu mít všecky možné lítače prozkoumané).

EDIT:
Cesta do Badlands je zatraceně dlouhá. Jednoduše se tam dostat nedá... Já šel z Arathi na jih (po mostě) do Wettlands. Ve Wettlands jděte pořád po cestě na jih až dorazíte k tunelu. Tunely prokružte na Loch Modan. Loch Modan postupujte stále po cestě na jih. Až minete Thelsamar zamiřte k horám a mapu opusťte přibližně uprostřed jižního kraje. Pokud dorazíte do Valey of Kings tak jste špatně - kus se vraťte a tečkovanou ztezkou jděte na východ.
Kargath (městečko s lítačem, co propojuje Booty Bay a severní končiny) je na severozápadním rohu Badlands (viz přiložená mapka).


Uldaman - Azeroth Dun_map2_Uldaman

Uldaman - Azeroth Dun_map_ulda

Uldaman - Azeroth Dun_Uldaman_Map2
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Uldaman - Azeroth Empty
OdoslaťPredmet: Re: Uldaman - Azeroth   Uldaman - Azeroth Icon_minitimeŠt marec 13, 2008 8:30 pm

Než jsem odjel na kolej tak v sobotu v noci (od jedenácté do jedné) jsme pokořili v pěti skoro celý dung - až na finálního bosse, ke kterému jsme díky nízkému levlu tanka a následné malé tankovací zkušenosti druida nedolezli.

Složení grupy: já lvl 40 shaman (main heal), orc warrior lvl 40 (main tank), orc warlock lvl 38 s impem (měl problémy s aggrem), Kure lvl 45 druid (offtank), tauren shaman lvl 40 (nepřevlečenej enha šamy v letheru).

Zpočátku to šlo jak po másle, dokonce jsem si i mezi léčením čas od času blejsknul.. První opaření nastalo, když už přestalo být jedno, kdo aggruje - lock začal chcípat. Postup se zpomalil, ale já je všecky nadirigoval a zase to šlo jak po másle. Když už mi docházela mana, tak se o léčení postaral druid anebo druhý šaman. Potom to šlo relativně dobře, dokud jsme se nezačali blížit k závěru podzemí. Warr začal hrozně rychle chcípat a my se domluvili, že maintankem bude druid. Problém byl, že Kuře je mix feral/resto a tankování mu moc nešlo.

Po jednom wipu jsme se na dlouho zasekli a vymýšleli jak to udělat, abychom zdárně došli na konec. Bohužel se medvědovi nedařilo udržet aggro na sobě a warrovy životy šly nebezpečně rychle dolů. To, že jsem získal healing aggro a lockovi se taky povedlo někoho natáhnout, byl závěr naší hrdinské výpravy (druhý šaman byl takový skupinová solista a díky tomu, že neměl mail mnoho healu ode mě nedostal - on si moje zdraví taky moc nehlídal).

Domluvili jsme se, že to zapíchnem a spokojeně jsme odešli z dungu.

__________________________________
Ještě upozorním na jednu chybu, které se dopustil warlock. Soulstone je dobrá věcička, která má ochránit mainheal před smrtí (může se oživit na místě). Proto je dobré ho dávat na mainhealera a ne na druida, který může seslat ressurect jednou za půl hodiny.
Návrat hore Goto down
 
Uldaman - Azeroth
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Všeobecné-
Prejdi na: