Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Warlock - summoning quest bugy, buildy

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: Warlock - summoning quest bugy, buildy   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitimePo február 25, 2008 9:32 am

Chtěl bych varovat všecky budoucí warlocky na Sargerasu. O víkendu jsem si jen tak ze srandy vyzkoušel undeada warlocka a musím říct, že toto povolání je zde díky bugům silně oslabeno. Dostal jsem se na lvl 10 a říkám si konečně bude voidwalker (tankovací pet, který je asi nejlepší na sólování) a bohužel jsem quest nemohl splnit. Ve finále (těsně před dostání kouzla summon voidwalker) máte pomocí kouzelné runy voida vyvolat v kruhu. Bohužel, díky bugu, jsem i přes několik pokusů nic nevyvolal Sad.

Ptal jsem se jednoho UD locka, co voida měl a že prý mám jít do Silvermoonu a ten quest splnit u elfů. Po delším pátrání (v naprosto cizí lokaci na datadisku) jsem našel kruh a dal se do vyvolávání. Vše fungovalo, ale opět se nic neobjevilo Sad.

U orků v Orgrimaru je to prý podobné - hlásil to Viv z gildy a také bráchův Targul vyvolal velké kulové.


Prý obdobně jsou buglé i questy na další pety (sucuba, fellhunter, infernal). Takže pokud chcete jet warlocka na summon, těšte se až na fellguarda, kterého získáte až na konci demonology stromu. Jinak se smiřte, že pokud se to neopraví, budete mít pravděpodobně pouze Impíka.


Naposledy upravil Mikju dňa St apríl 09, 2008 3:07 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock - summoning quest bugy, buildy   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitimePo február 25, 2008 11:32 am

To iste je to aj s Blood elfami. Na levely 10 mi ta zenska proste ten quest nedala. Ale quest na succubu asi funguje lebo jeden chalan z guildy succubu ma.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock - summoning quest bugy, buildy   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitimeSt február 27, 2008 4:38 pm

Vážení,

jmenuje se Kraknagma a udělal jsem ho dneska u Blood Elfů. Buď se nademnou smiloval hráčský pánbůh, nebo to u těch Blood Elfů prostě jde a předtím jsem to nějak dělal špatně.. Stál jsem lehce od středu run, co jsou na vršku věže uprostřed vesničky na severu v Ghostlands (prostě jděte podle questu u Bloodelfů).

Warlock - summoning quest bugy, buildy Wowscrnshot022708143042tt1.th


Naposledy upravil Mikju dňa Pi február 29, 2008 7:48 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: VOIDWALKER   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitimePi február 29, 2008 7:42 pm

Před chvílí mi brácha hlásil, že quest na voida splnil u orků v Orgrimmaru!


Idea vzhledem k bráchově dotazu zde ještě něco připíšu:

K vyvolání Voidwalkera potřebujete Soulshard!!! Soulshard se získává pomocí kouzla Drain soul. Nepřítele normálně načněte DOTkama a petem, následně sešlete Drain soul a kouzlo mu začne pomalu ubírat životy. Pokud nepřítele pomocí kouzla Drain soul dorazíte (zabije ho to kouzlo ne nějaká DOTka či pet) objeví se vám v inventáři Soulshard (tedy pokud na něj máte volné místo). A teprve se Soulshardem můžete voida summonovat.
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: BUILDY   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitimeSt marec 19, 2008 10:02 am

Vzhledem k tomu, že se buildy snažím postovat u všech povolání tak pokračuji polemikou různých možnostech hraní i zde.

Warlock talent buildy:
Warlock je ve hře braný jako DPS povolání. Díky možnosti vyvolávat si různé démony je velmi vhodný na solo hru. Má velmi silné debuff spelly. Do dungů se hodí právě jako DPS a rozdavač Soulstonů a Healthstonů.

Affliction warlock je build na DoTkujícího locka s ohromným damage. Je to universální build, který se velmi hodí na grindování. Toto je něco podobného.

Demonology je též ohromným lákadlem pro mnoho warlocků, poněvadž na úplném spodku stromu se nachází Felguard, což je něco jako voidwalker, který umí i zraňovat. PvE i PvP tomuto buildu jde náramně. V PvE si dokonce umí udržet aggro (což bývá u mnohých locků velký problém).

Destruction je oproti affliction o větší ofenzní síle a kouzlení. Destruktoři mají ohromnou sílu ve všestrannosti a díky tomu se hodí na 5-man raidy do end-game instancí. Někteří warloci ubírají na útočné síle na úkor sólovací hry, kdy spojují destruction s demonolgy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Warlock - summoning quest bugy, buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock - summoning quest bugy, buildy   Warlock - summoning quest bugy, buildy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Warlock - summoning quest bugy, buildy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rogue - buildy
» Warrior - pomoc s buildy
» Hunter - talent buildy, taming the beast
» Cerberus quest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Diskusia o postavách v hre-
Prejdi na: