Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Warrior - pomoc s buildy

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitimePo marec 03, 2008 10:14 pm

Dnes som dal level 20 a uz pomaly prichadzam do toho casu ked sa budem musiet natvrdo rozhodnut kam chcem z talentami ist. Co som zatial zistil o talent specoch:

Arms - obrovsky damage pomocov 2H weaponov, najlepsie na PvP, maly DPS
Fury - rychle utoky pomocou Dual Wield, dobre na PvE, celkom dobre na PvP, velmi vysoke DPS
Protection - obrovska vydrznost pomocou shield, najlepsi tank v hre, v PvP je ulohou nie utocit ale vydrzat, najhorsie (z talent spec) na PvP, musi byt cely cas pri raide Wink

Neviem sa rozhodnut ci budem chiet byt najvacsi tank na konci hry, alebo DPS pri raidoch a PvPckovat, alebo ci chem mat obrovsky damage a robit PvP. Poradte mi plz Arrow Idea
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitimeUt marec 04, 2008 2:01 pm

no hodně lidí jede obvykle DW či 2H warriora a na lvlu 70 to předělávají na protection, protože se spíš dostanou do raidů, krom toho to pravidelně na víkendy (to hraje víc lidí) předělávají zas zpátky na arms či fury a bojují v battlegroundech - 25goldů není zas tak mnoho, mít dvojí equip nevadí
v týdnu seš protec a o víkendu fury nebo arms

Na netu jsem našel všecky 3 buildy na každý zaměření jeden:

Protection tank je vlastně typově blader ze SRO, nemá dlouho žádné schopnosti na rychlé zabíjení a tak leveluje pomalu. Na druhou stranu ho hned tak něco (v PvE) nezabije. PvP by podle mě v kombinaci s healerem byl slušný bijec (běžec s vlajkou)... Jinak je tenhle build oblíben v instancích a raidech - často slouží jako main tank.

Pak je tu dual wield fury, což je vlastně takový berserk-sebevrah, co se vrhne do boje a doufá, že dá dřív víc damage než nepřítel a tím ho sejme. Nepřítel obvykle rychle dostane ohromné damage a pokud ho přežije má warrior problém. Do instancí (zvlášť těch vyšších) se hodí maximálně jako off-tank.

A už zbývá jenom poslední a podle mě na PvP asi nejsilnější (2H zbraně maj největší damage) arms warrior. Kdybych si měl vybírat, tak tenhle build by mě lákal asi ze všeho nejmíň. Furt jen pořvávat po bojišti, abych se buffnul a pak krouhnout nepřítele na pár ran, mě nebaví.

EDIT: Tohle jsou jen jakási moje osobní nastínění, možná si spíš nech poradit od nějakého vyššího warra z guildy (Pancifka, Wolfen, Thumnus...) nebo od nějaké sedmdesátky. Warrů jsem v OG viděl tuny Wink. Já se u Urugala ještě nerozhodl, ale zatím mu vylepšuju parry, což je jeden z protection talentů. Ale hodně mě láká právě to nošení dvou zbraní.

A o tom, že protection warr je nejlepší tank ve hře, s tebou budu polemizovat. Ve WoW se dá tankovat třema typama povolání: protection warriorem (nejlepší tank na jeden target), protection paladinem (nejlepší tank na více cílů, omezený pouze malou manou) a feral druidem v medvědovi (nemá štít, schytá všecko, ale má nejvyšší defense ze všech). Všechno ostatní je buď off-tank nebo povolání jako ochrana kouzelníků-cloťáků. Jinak nejlepší tank je ten, kdo umí tankovat Wink. Pokud se to umí dá se na chvíli zastavit nepřítel na petovi (voidwalker, succuba, beast), ale lepší tankovací předpoklady jako ti výše zmínění, nemá nikdo.


Naposledy upravil Mikju dňa Pi júl 04, 2008 8:50 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Devilman

Devilman


Počet príspevkov : 122
Age : 29
Registration date : 20.01.2008

Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitimeUt marec 04, 2008 4:46 pm

Asi zatial respecujem na fury, predsa na tych nizsich leveloch sa da tankovat zo stitom tak ci onak. Dual wield je cool podla mna a budem teraz asi vacsinu robit questy a killovat prisery. Na vyssom levely sa uvidi. Dik za rady Mik, pomohlo mi to Smile
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitimeUt marec 04, 2008 7:57 pm

není zač tady jsem objevil ještě jiné tři buildy:
Arms
Fury
Protection

tak nakoukni a nech se inspirovat
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitimePo júl 21, 2008 9:43 pm

vzhledem k tomu že jsem se opět po dlouhé době vrátil k WoW a nyní hraju za dual wield fury warra tak musím říct že už mám nějaké zkušenosti i s tankováním a podobnými věcmi. Do levelu 40 se dá tankovat i bez protection buildu - akorát si na to musíte sbírat equip (hlavně nezapomenout na štít, defense rating a staminu, síla není tak důležitá), zato my furysti to máme jinak - základem jsou pomalé kvalitní one hand zbraně (preferuju kladívka; rychlé dýky snad jen do offhandu na nabírání rage) a vybavení s velkým bonusem do síly (síla=damage), a bonusem do critu (berserker stance zvyšuje šanci tak ať toho napácháte co nejvíc) a hit rating (cca 200 na lvl 70 dungy) a attack power

mno lvl 40 za mnou, tankování je zábavné a taky jsem lama na PvP, respecnu asi dřív, odhaduju tak po lvlu 50
Pojedu tento protection talent build

edit: respec na tank možná na 70 ale vzhledem k tomu že z gildy jede protection Berinko a Evedor tak budu jako damage platnější

edit 2: 70 už týden za mnou a respec se konat nebude.. přidám se k statisticky nejmenší skupině warů a zůstanu fury (15% fury, 45% protection, 40% arms) cílem je nosit dragon strike v jedné ruce a sesbírat full epic equip (v současnosti zadělávám na prvním merciles gladiatorovi..)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Warrior - pomoc s buildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warrior - pomoc s buildy   Warrior - pomoc s buildy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Warrior - pomoc s buildy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warlock - summoning quest bugy, buildy
» Rogue - buildy
» Hunter - talent buildy, taming the beast
» Chcem znovu zacat silk ale potrebujem pomoc s rozhodovanim...

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Diskusia o postavách v hre-
Prejdi na: