Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Rogue - buildy

Goto down 
AutorSpráva
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Rogue - buildy Empty
OdoslaťPredmet: Rogue - buildy   Rogue - buildy Icon_minitimeSo marec 15, 2008 1:53 am

Dlouho jsem uvažoval, že vyzkouším také trochu toho zákeřného boje. A tak jsem se drobet poohlédl po netu po buildech na roguna. U rogunů také záleží na zbraních. Dýka je asi nejlepší na PvE. V PvP se obykle kombinuje kudla s mace (stuny) nebo swordem (lepší damage) někdy i s fist weaponkou.

Assasination rogue je velmi všestranný jak v PvE tak v PvP (zde je lepší spíše používat tento více na damage založený build).

Combat rogue je asi nejlepší na sólování a PvE. Pokud ale spíše toužíte po raid DPS, zkuste spíše něco takového.

Subtlety rogue exceluje na PvP, protože umí vždy překvapit. Síla tohoto buildu souvisí s ukrytím se (stealth) a údery ze zálohy.

Dodge & crit killer je založený na vysoké agility a velké šanci na způsobení criticalu. Rychlost je zde základ. Velice výhodný build na PvE.

__________________________________
Zatím se mi asi nejvíc líbí a láká assasination rogue.
Návrat hore Goto down
 
Rogue - buildy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warlock - summoning quest bugy, buildy
» Warrior - pomoc s buildy
» Hunter - talent buildy, taming the beast

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: WoW :: Diskusia o postavách v hre-
Prejdi na: