Silkroad fórum - server Pacifik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad fórum - server Pacifik

Fórum guildy CZhunters a Silkworms
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Legend III update

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeSt apríl 02, 2008 11:18 am

jak jsem se dočetl na stránkách silkroadonline.net tak se doopravdy blíží update s lvl 90 a otevřením nové oblasti a s tím i spojená nová monstra a questy ... ovšem nepodařilo se mi najít kdy to bude a když jsem zkoušel stáhnout si nového klienta dopředu tak to psalo že zatím jeste není dostupný!

tak se všichni těšme že snad po updatu budou 2 měsíce volný servery jako byly po minulém updatu na evropu (zkuste si vzpomenout na leto ... to byla pohoda)

a taky bych vás chtěl poprosit abyste sem psali cokoliv o tom zjistíte
Návrat hore Goto down
Kazurgak




Počet príspevkov : 87
Age : 38
Registration date : 20.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeSo apríl 05, 2008 10:52 am

tak jsem se dozvěděl jedno neoficiální datum (psal to na foru jeden co prej predpovedel na den presne minulej update na legend II, prej ma nejakej styk uvnitr joymaxu ...) a to 22. dubna měl by se s tím zároven otevrit i dalsi server
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeSo apríl 05, 2008 2:42 pm

hmmmm. to je zajímavý. Já jsem se na to taky trochu koukal, ale nic moc jsem nezjistil-a vezměte si že ty 80 co jsou teďko budou mít už druhou 9DG zbraň což bude zajímavé. Taky bude hlad po DG9 elementech-tak se připravte na vejvar peněz. Jinak ti co se koukli na www.silkroadonline.net , tak ví že příjdou eventy-1 bude zase Capture the Flag a druhej že budou zvýšený expy a SP s tim že ten Capture the Flag bude někdy v květnu a to druhý nevim. Toť asi vše
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeSo apríl 05, 2008 8:39 pm

nie len zvyseny exp,ale nejako ultra zvyseny Smile co z toho vyplyva? 1. super vela lvlov, 2. totalne plne servery 24 hodin denne..
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeNe apríl 06, 2008 11:29 am

Holy jak moc zvýšený expy?? To by bylo zajímavé kdyby byli zvýšený třeba o 50% a k tomu mít premko tak to by to jelo a myslím si, že to tak i bude, protože jinak se tam nikdo nedostane!!!
Návrat hore Goto down
HolyPilgrim
Admin



Počet príspevkov : 63
Age : 37
Registration date : 16.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeUt apríl 08, 2008 9:06 pm

predpokladam,ze budu viac ako o 50% zvysene,teda aspon podla ich vyjadrenia..
Návrat hore Goto down
https://czhunters.slovakforum.net
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: KDY to bude???   Legend III update Icon_minitimeNe apríl 27, 2008 11:07 pm

Ví se už nějaké datum, kdy se to objeví? Alespoň přibližně.. Nemám čas to sledovat...
Návrat hore Goto down
cenek




Počet príspevkov : 83
Registration date : 22.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeUt apríl 29, 2008 10:56 am

datum se neví, ale buď si jistej, že to bude nějaké úterý.....
Návrat hore Goto down
Mikju
Admin
Mikju


Počet príspevkov : 257
Age : 39
Registration date : 20.01.2008

Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitimeUt apríl 29, 2008 12:28 pm

cenek napísal:
datum se neví, ale buď si jistej, že to bude nějaké úterý.....
tak úterý říkáš...
taky si dovolím říci jeden odhad (takový Nostradamovský) - BUDE TO NĚKDY DOPOLEDNE (našeho času) - něco kolem 11 hodiny

Legend III update H014
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Legend III update Empty
OdoslaťPredmet: Re: Legend III update   Legend III update Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Legend III update
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Po Legend 3 update
» Legend III update client download

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Silkroad fórum - server Pacifik :: CZhunters :: Silkroad-
Prejdi na: